Regulamin

 

 

Polityka Prywatności

 

Właścicielem strony internetowej bielektro.pl jest firma Bi-Elektro Norbert Bidas, która jest administratorem Twoich danych osobowych.

Niniejsza Polityka prywatności określa, w jaki sposób przetwarzamy informacje gromadzone na stronie bielektro.pl, a także wyjaśnia powody, dla których musimy gromadzić określone dane o użytkowniku. Dlatego przed rozpoczęciem korzystania ze strony bielektro.pl zapoznaj się z niniejszą Polityką Prywatności.

Dbamy o Twoje dane osobowe i zobowiązujemy się do zapewnienia ich poufności i ochrony.

Gromadzone przez nas dane osobowe:

Kiedy wchodzisz na stronę bielektro.pl, automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o Twojej przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej oraz niektórych plikach cookie zainstalowanych na Twoim urządzeniu. Ponadto podczas przeglądania strony zbieramy informacje o poszczególnych stronach internetowych lub produktach, które przeglądasz, jakie strony lub frazy wprowadzone w wyszukiwarce skierowały Cię na naszą Stronę oraz o tym, w jaki sposób z niej korzystasz. Te informacje zbierane automatycznie określamy mianem "Informacji o urządzeniu". Ponadto, możemy gromadzić dane osobowe, które nam przekażesz (w tym, między innymi, imię, nazwisko, adres, informacje o płatnościach itp.) na etapie rejestracji, aby umożliwić realizację umowy.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Naszym nadrzędnym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa danych klientów / użytkowników, dlatego też możemy przetwarzać jedynie ograniczone dane, tylko w takim zakresie, w jakim jest to absolutnie konieczne do utrzymania funkcjonowania Strony. Informacje zbierane automatycznie są wykorzystywane wyłącznie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz do sporządzania danych statystycznych dotyczących korzystania z naszej Strony internetowej. Wspomniane dane statystyczne nie są gromadzone w sposób umożliwiający identyfikację konkretnego użytkownika systemu.

Możesz odwiedzić naszą Stronę internetową bez konieczności ujawniania nam swojej tożsamości lub przekazywania jakichkolwiek informacji, na podstawie których ktoś mógłby rozpoznać Cię jako konkretną, możliwą do zidentyfikowania osobę. Jeśli jednak zechcesz skorzystać z niektórych funkcji Strony, lub chcesz otrzymywać nasz newsletter, lub podać inne informacje poprzez wypełnienie formularza, możesz przekazać nam swoje dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię, nazwisko, miasto w którym mieszkasz, firma, organizacja, numer telefonu. Możesz zrezygnować z podawania nam swoich danych osobowych, jednak wówczas możesz nie być w stanie korzystać z niektórych funkcji Strony. Na przykład, nie będziemy w stanie wysyłać Ci naszego Newslettera lub nawiązać z Tobą kontaktu bezpośrednio na Stronie. Użytkownicy, którzy nie są pewni, które informacje są obowiązkowe, mogą skontaktować się z nami pisząc na adres serwis@bielektro.pl.

Twoje prawa:

Jeśli jesteś obywatelem Unii Europejskiej, przysługują Ci następujące prawa związane z Twoimi danymi osobowymi:

 • Prawo do uzyskania informacji.
 • Prawo dostępu do informacji.
 • Prawo do korekty danych.
 • Prawo do usunięcia danych.
 • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 • Prawo do zastrzeżenia sposobu przetwarzania danych.
 • Prawo sprzeciwu.
 • Prawa odnoszące się do automatyzacji podejmowania decyzji i profilowania.

Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższych danych kontaktowych.

Ponadto, jeśli jesteś obywatelem Unii Europejskiej, zaznaczamy, że dane użytkownika mogą być przetwarzane w celu realizacji ewentualnych umów z nim zawartych (np. w przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem Strony) lub w celu realizacji naszych uzasadnionych działań biznesowych wymienionych powyżej. Ponadto należy mieć na uwadze, że informacje o użytkowniku mogą być przekazywane poza granice Unii Europejskiej, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron

Na naszej Stronie internetowej mogą znajdować się linki do innych witryn, które nie stanowią naszej własności ani nie są przez nas nadzorowane. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za inne strony internetowe ani za ich praktyki związane z ochroną prywatności. Z tego powodu zachęcamy do świadomego opuszczenia naszej strony i zapoznania się z polityką prywatności każdej strony internetowej, która może gromadzić dane osobowe.

Ochrona danych:

Zapewniamy bezpieczeństwo informacji udostępnianych przez użytkownika na serwerach komputerowych w środowisku kontrolowanym, bezpiecznym, zabezpieczonym przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem. W ramach kontroli i nadzoru stosujemy odpowiednie zabezpieczenia administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych. Nie możemy jednak zagwarantować bezpieczeństwa transmisji danych przez sieć internetową lub bezprzewodową.

Ujawnienie informacji wynikających z przepisów prawa:

Wszelkie informacje, które gromadzimy, wykorzystujemy lub otrzymujemy, zostaną ujawnione, jeśli jest to wymagane lub zgodne z prawem, np. w celu wywiązania się z wezwania do sądu lub podobnego postępowania prawnego oraz wówczas, gdy w dobrej wierze uznamy, że ujawnienie jest koniecznie w celu ochrony naszych praw, Twojego bezpieczeństwa lub bezpieczeństwa innych osób, wykrycia oszustwa lub w odpowiedzi na wezwanie organów rządowych.

Informacje kontaktowe:

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat niniejszej Polityki Prywatności lub w jakiejkolwiek sprawie mającej związek z Twoimi prawami i danymi osobowymi, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres serwis@bielektro.pl.

 

 

 

Wysyłki i zwroty

 

 • Przed przesłaniem do nas części do naprawy należy ją bezwzględnie zabezpieczyć na czas transportu
 • Nie należy przesyłać elementów rozkręconych, pozbawionych oryginalnych obudów.
 • Wraz z przesłaną częścią należy dołączyć numer kontaktowy.
 • Do środka paczki należy dołączyć numer zamówionej usługi.
 • Zapłata za koszty transportowe należy do zlecającego usługę.
 • W przypadku nieodebrania przesyłki klient ponosi dodatkowe koszta związane z ponowną dostawą.
 • W przypadku odmowy zapłaty za naprawę lub zaniechaniu kontaktu powyżej 10 miesięcy przesłane elementy zostaną zutylizowane.
 • Firma nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie, zagubienie paczki w czasie transportu. 
 • W przypadku dostarczenia przez firmę kurierską widocznie uszkodzonej przesyłki należy bezwzględnie dokonać spisania protokołu szkody, który jest dowodem w sprawie dochodzenia odszkodowania. 

 

 

 

Płatności

 

 • Płatności za wykonaną usługę pobierana jest po dostarczeniu za pośrednictwem firmy kurierskiej jako paczka pobraniowa, istnieje również możliwość zapłaty na podany przez nas rachunek bankowy.

 • W sytuacji wysyłki paczki poza granice RP wymagamy przedpłaty na konto bankowe.

 • W uzasadnionych przypadkach możemy żądać zapłaty za wykonaną usługę przelewem na konto bankowe.

 

 

 

Gwarancja

 

 • Gwarancję obejmuję tylko i wyłącznie to co wynikało z problemu niepoprawnej pracy lub usterki zgłoszonej przed wykonaniem usługi naprawy co jednoznacznie oznacza, że nie dajemy gwarancji na całą część. 

 • Modyfikacja i zmiana oprogramowania nie podlega gwarancji.

 • Czas gwarancji wynosi 12 miesięcy od daty wykonania usługi.

 • Odmowa gwarancji może nastąpić z podanych niżej powodów:

  - otworzenie części

  - montażu części do niesprawnego pojazdu na skutek, którego zostanie uszkodzona elektronika.

  - spowodowania zwarcia, nieodpowiedniego podłączenia.

  - uszkodzenia mechanicznego danej części

 • Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikłe w skutek uszkodzenia w czasie okresu gwarancyjnego jak również przestojem na czas naprawy gwarancyjnej

 • Firma nie odpowiada i nie zwraca kosztów związanych z dostarczeniem jak i montażem i demontażem.

 

 

 

Reklamacje

 

 • Usługobiorca na podstawie gwarancji ma prawo do złożenia reklamacji.
 • Rozpatrzenie reklamacji następuje po dostarczeniu zgłoszonej części  do serwisu w celu weryfikacji zgłoszonego problemu.
 • Czas rozpatrzenia reklamacji związany z naprawą, wymianą lub zwrotem kosztów wynosi do 14 dni.
 • W pierwszej kolejności serwis zobowiązuje się do usunięcia powstałej wady lub wymiany części na inną.
 • W przypadku zwrotu kosztów należy dostarczyć: paragon, wraz z formularzem zwrotów kosztów.
 • Zwrot kosztów podlega tylko i wyłącznie kwota widniejąca na paragonie, nie wliczane są koszta dostawy, montażu, demontaż etc.
 • W przypadku przesłania sprawnej części w ramach gwarancji pobrana zostanie opłata za sprawdzenie.

 

Telefon kontaktowy

+48 512 94 94 91

Adres Firmowy

Lawendowa 14, 39-400 Tarnobrzeg

Odwołanie do serwisu naprawy PSG16

Zamów Kuriera

Logo Bi-Elektro

MENU

Elektronika to nasza specjalność

serwis@bielektro.pl

512 94 94 91

Kontakt

Bi-Elektro

Lawendowa 14

39-400 Tarnobrzeg

NIP: 864-188-48-47

Adres

Bi-Elektro - naprawa i diagnostyka sterowników samochodowych, profesjonalne rozwiązania problemów elektronicznych.

Menu

0